Hizmetlerimiz Mekanik Onarım

İrfan Oto olarak, biz Mekanik, Parça değişimi ve Tamir Hizmeti vermekteyiz.

Önemli Bilgi

Lastiklerin her 10.000 kilometre'de Rotbalans ve ön arka yer değişimi ile lastik ömrünü 20.000 kilometre arttırabilirsiniz. Araç seyir halinde manevra yaparken camber basınç açısından kaynaklanan lastiğin omuz bölgelerindeki fazla aşınmaları,ön arka yer değişimi ile bertaraf ederek ön lastiklerin dişlerini arkada düzeltmiş oluruz.

MEKANİK

Kuvvetlerin Maddeler ve hareketler üzerine etkisini inceleyen fizik dalı. Maddelerin denge ve hareket nedenlerini bununla ilgili kanunları inceleyen fizik bölümüne Mekanik denir.

Fiziğin cisimlerin hareketlerini inceleyen alt bilim dalına mekanik adı verilir. Fizik mekanik ile başlamıştır. Bugün mekanik üç ana bölüme ayrılmaktadır: Yol, zaman, hız ve ivme arasındaki ilişkiyi inceleyen kinematik, kuvvetle hareket arasındaki ilişkiyi inceleyen dinamik ve hareketsiz bir cisim üzerindeki kuvvetlerin etkisini inceleyen alt dala ise Statik adı verilir.

BAKIM & ONARIM

Tüm marka araçların fabrika çıkış standartlarına göre ayar ve onarım yapılmaktadır. Kaporta, boya, plastik aksam, tampon, iç döşemeyi kapsayan mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orjinalliğini koruyun. Servisimizde özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracınız üzerindeki çizikler, küçük çaplı vuruklar, ezikler, delikler v.b. hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edilir. Otomobilinizin özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi için onu en iyi tanıyan teknisyenlerimiz hizmetinizdedir

“KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışıyoruz."