Hizmetlerimiz Boya Koruma

İrfan Oto olarak, biz Boya Koruma Hizmeti vermekteyiz.

Boya Koruma

Boya üzerindeki koruyucu vernik tabakasının yüzeyinde oluşan ince ve yoğun görünümlü çizikler, kılcal çiziklerdir. Bu çizikler zamanla doğal etkenler ve fırça ile yıkamadan oluşacak kıcal çizikleri giderir ve boyanın üzerinde güneş sormalarını büyük ölçüde alır.

Boya Koruma

Profesyonel Otomobil cilaları Araç ilk günkü gibi harika görünümlü tutmak için yardımcı olacaktır, ve düzenli kullanıldığı takdirde, aracınızın yeni gibi görünecektir.

Araba Cilası

Araba pasta ve cila kat uygulamadan önce kullanılır. Gres, kir, sıyrıklar ve çamaşır kaldırılmasını çizikleri gidermek için kullanılır. Bu araç cilası hazırlık ve araç ayrıntılı ürün türüdür. Polonya kremler, spreyler ve sıvı şeklinde geliyor ve kirleri çözücü boya ile parlaklık sağlar kaldırmak gerekir.

Parlatır mumlar gibi polonya kiri farklı olabilir ama herhangi bir koruma sağlamaz. Balmumu önce kullanılır ve bir bez üzerine cila oldukça büyük miktarda kullanmak istiyorum. Dairesel bir hareket kullanarak parlatmak istiyorum ya da elektrikli araba bir parlatıcı kullanabilirsiniz. Eğer çok fazla ise polonya çünkü eğer dikkatli olmak gerekebilir, o zaman çok fazla boya çıkarmak ve astar veya ara kat getirebilir.

Car wax bulaşık ve otomobil gibi bir koruma katmanı için parlatıcı bir katman eklemek için parlatma sonra kullanılır. Mastik boya türüdür. Herhangi bir kir veya boya üzerinde leke varsa, profesyonel cila araba mühür olacak. Balmumu UV ışınlarından aracınızı koruyacak ve aracınızın zarar kirliliği ve diğer toz engelleyecektir. Ayrıca nem boya ile temas ettiğinde, su korozyona neden olarak en aza indirir.

Birçok kişi kaliteli bir wax kullanmalıdır, eğer profesyonel cila araba ama bu doğal maddeler içerir zarar verdiğini hissediyorum. Balmumu kullanarak aslında aracınızın ömrünü artırmak ve çok yararlı olabilir. Araba çok hızlı wax uygulayabilirsiniz ve profesyonel cila birçok farklı marka ve formu vardır. Wax çok çok fazla aslında boyanın zarar uygulamak istemiyorum. En ince ve eşit bir tabaka sünger ya da yumuşak bir bez kullanarak uygulanır.

Ne Kullanmak Gerekir?

Cila veya wax kullanımı aracınızın ihtiyacı bağlıdır. Çizik veya pas çok şey var daha sonra polonya tercih edilen bir ürün olacak. Balmumu araba korumak ve yüksek bir parlaklık üretmek için yardımcı olur. Araç yaklaşık 3 ayda bir wax gerekir, ama sadece parlatma zaman sorun noktaları fark yapılması gerekiyor.

Sonuçta polonya kullanmak istiyorsanız profesyonel cila görmek için önce yıkamak ama sonra aracınızı kontrol etmelisiniz. Sıyrık ve çizikleri hızlı bir şekilde alarak hasarı en aza indirebilirsiniz. Çizikler tedavi edilmediği olan pas de artar ve sonunda küçük delik oluşturabilir.

“KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışıyoruz."